Sales manager - Online divize

NÁPLŇ PRÁCE:

  • prodej reklamního prostoru na prestižní internetové stránky (bannery, PR, textová inzerce…)
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • komunikace se stávajícími klienty, péče o ně
  • příprava speciálních nabídek, prezentací pro klienty
  • aktivní spoluúčast při budování týmu a obchodní strategii

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní praxe v oblasti médií vítána - ne podmínka
  • obchodního ducha a schopnost zaujmout klienta
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • práce s PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • příjemný vzhled a přesvědčivost
  • flexibilita, samostatnost, časová nezávislost
  • tah na branku

NABÍZÍME:

  • zázemí a prestiž jednoho z nejvýznamnějších českých vydavatelských domů
  • dynamické a atraktivní pracovní prostředí, kvalitní zázemí a podporu pro obchodní činnost
  • nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda + provize)
  • příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji, možnost kariérního růstu
  • kreativní a motivující pracovní prostředí

Další informace:

Termín nástupu: ihned/dohodou Místo pracoviště: Praha 4 - Modřany

Kariéra

Mladá fronta

Osobní info
Přílohy

Kontakt

Mladá fronta a.s.
www.mf.cz
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
Česká republika
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X