Sales manager - Online divize

NÁPLŇ PRÁCE:

  • prodej reklamního prostoru na prestižní internetové stránky (bannery, PR, textová inzerce…)
  • práce na nových projektech
  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • komunikace se stávajícími klienty, péče o ně
  • příprava speciálních nabídek, prezentací pro klienty
  • aktivní spoluúčast při budování týmu a obchodní strategii

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní praxe v oblasti médií vítána - ne podmínka
  • obchodního ducha a schopnost zaujmout klienta
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • práce s PC na uživatelské úrovni (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • příjemný vzhled a přesvědčivost
  • flexibilita, samostatnost, časová nezávislost
  • tah na branku

DALŠÍ INFORMACE:

Termín nástupu: ihned/dohodou Místo pracoviště: Praha 4 - Modřany

NABÍZÍME:

  • zázemí a prestiž jednoho z nejvýznamnějších českých vydavatelských domů
  • dynamické a atraktivní pracovní prostředí, kvalitní zázemí a podporu pro obchodní činnost
  • nadstandardní platové podmínky v závislosti na obchodních výsledcích (fixní mzda + odměny + provize)
  • příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji, možnost kariérního růstu
  • kreativní a motivující pracovní prostředí

Co nabízíme?

Práce v přátelském kolektivu

Na přátelské komunikaci se u nás podílejí všechny strany. Profesionální spolupráce s těmi nejpracovitějšími a nejkreativnějšími odborníky v novinářské a vydavatelské oblasti přináší výsledky.

Vzdělávání a rozvoj

Nabízíme nové podněty a rozvíjíme dovednosti pro další práci. Ani vynikající nápad se totiž neobejde bez nadšených profesionálů, kteří jsou schopni ho uskutečnit.

Benefity a výhody

Motivujeme, rozvíjíme a odměňujeme.

Nadstandardní platové podmínky

Oceníme skvělé výkony.

Dynamické pracovní prostředí

Stavíme na osobní produktivitě a priority managementu. Mnohaleté zkušenosti z českého trhu dávají tušit, že další úspěšné projekty na sebe nedají dlouho čekat.

Osobní informace

Přílohy

Nahrávejte pouze soubory PDF/DOC
Přílohy musí být menší než 10MB