Sales manager ekonomických titulů

Náplň práce:

  • prodej inzertního prostoru v ekonomických titulech
  • péče o svěřené portfolio klientů, prohlubování spolupráce a budování obchodních vztahů s klienty
  • vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
  • vytváření reklamních kampaní klientům na míru
  • analýza trhu a pravidelný reporting

Požadujeme:

  • profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta
  • výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • cílevědomost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • cit pro obchod, orientaci na klienta
  • pozitivní přístup k práci, chuť učit se a rozvíjet
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • zázemí a prestiž jednoho z největších vydavatelských domů
  • motivující finanční ohodnocení v návaznosti na obchodní výsledky
  • zajímavou, tvůrčí a motivující práci v týmu aktivních, příjemných a schopných lidí
  • příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
  • systematický rozvoj obchodních dovedností
  • nástup ihned nebo dohodou

Kariéra

Mladá fronta

Osobní info
Přílohy

Kontakt

Mladá fronta a.s.
www.mf.cz
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
Česká republika
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X