Product manager/ka – redaktor/ka knižního nakladatelství

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových titulů
  • Komunikace s autory, agenturami a nakladateli
  • Posuzování rukopisů
  • Komunikace v rámci nakladatelství – grafici, korektury, tisk
  • Aktivní spolupráce na propagaci titulů
  • Příprava podkladů pro smluvní oddělení (licenční smlouvy, autorské smlouvy,… apod.)
  • Účast na důležitých akcích nakladatelství

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka na výborné úrovni
  • Znalost práce s PC
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Komunikativní a otevřená osobnost
  • Pečlivost, svědomitost, odpovědný přístup k práci, schopnost učit se novým věcem
  • Výborné vyjednávací a koordinační schopnosti
  • Předchozí praxe v knižním nakladatelství výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí velkého stabilního vydavatelského domu s mnohaletou tradicí
  • motivující finanční ohodnocení
  • zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění, příležitost k profesnímu a osobnímu rozvoji
  • příspěvek na stravování
  • nástup ihned/dohodou

Kariéra

Mladá fronta

Osobní info
Přílohy

Kontakt

Mladá fronta a.s.
www.mf.cz
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
Česká republika
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X