Manažer/ka knižního klubu Mladé fronty

Nakladatelství Mladá fronta, a.s., hledá novou posilu na pozici Manažer/ka knižního klubu.

Náplň pozice

  • Vedení projektu Knižního klubu Mladé fronty a kompletní péče o něj
  • Akvizice nových škol a dalších vzdělávacích zařízení
  • Plánování celoročního harmonogramu Klubu
  • Zajištění tvorby katalogů Knižního klubu po stránce obsahové
  • Zpracování objednávek, fakturace, kontaktní osoba pro partnerské školy
  • Organizace čtenářských besed s autory

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost
  • Výborné vyjadřování psanou formou
  • Praxe na obdobné pozici, či zkušenosti s věrnostními programy výhodou
  • Orientace na zákazníka, vstřícný přístup
  • Prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

  • Vedení významného projektu v úspěšném nakladatelském domě
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • práci v přátelském kolektivu
  • zajímavé benefity
  • Produkty nakladatelství Mladá fronta zdarma

Kariéra

Mladá fronta

Osobní info
Přílohy

Kontakt

Mladá fronta a.s.
www.mf.cz
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
Česká republika
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X