Redaktor herního magazínu Excalibur.cz

Máš rád online hry? Jsi aktivním hráčem? Chtěl by ses podílet na vývoji a obsahu našeho herního portálu? Pak hledáme právě tebe!

Pokud jsi zapáleným hráčem online her, zajímá tě aktuální dění okolo jejich vývoje, sleduješ veškeré novinky a chtěl by ses podělit o svoje rady a zkušenosti s ostatními, pak jsi náš člověk!

Náplň práce:

  • kreativní psaní o novinkách z dění online her
  • články, rozhovory, komentáře, krátké zprávy, esport novinky

Požadujeme:

  • psaný projev bez chyb
  • samostatnost ve vyhledávání témat
  • hluboké znalosti jedné či více následujících her (World of Tanks, League of Legends, Dota 2, Overwatch, Minecraft, Armored Warfare, Call of Duty, Counter Strike: Global Offensive, World of Warcraft, Heroes of the Storm, World of Warships)
  • časové možnosti napsat alespoň jeden článek denně
  • znalost redakčního systému WordPress výhodou

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle kvality článku
  • možnost podílet se na herním magazínu, za kterým stojí velké české vydavatelství s více než 70letou tradicí
  • práce z pohodlí domova
  • ochotný a přátelský kolektiv pravých hráčů
  • Možnost vzdělávat se a rozvíjet své redaktorské dovednosti
  • prostor pro seberealizaci a prosazování vlastních nápadů

Ostatní informace:

  • Možný nástup: ihned
  • Předchozí praxe není nutná
  • Neposílejte nám Vaše CV, nezajímá nás ani tak Vaše školy a pracovní zkušenosti. Místo něj nám zašlete aktuální vzorový článek o jedné z Vámi vybrané hry

Kariéra

Mladá fronta

Osobní info
Přílohy

Kontakt

Mladá fronta a.s.
www.mf.cz
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
Česká republika
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X