BRAND MANAGER pro lifestylový magazín

Hledáme do našeho týmu novou kolegyni/kolegu pro tvorbu marketingu pro lifestylový magazín.

Náplň práce:

  • komplexní marketingová podpora titulu
  • vypracování marketingového plánu, jeho implementace a vyhodnocení
  • zodpovědnost za budget
  • samostatné a aktivní plánovaní a realizace ATL a BTL kampaní
  • zadávání online kampaní
  • úzká spolupráce se šéfredaktorem a redakcí při implementaci mkt strategií a hodnocení jejich úspěšnosti
  • plánování a realizace eventů (vč. produkce)
  • sjednávání barterové spolupráce
  • veškerá administrativa spojená s pozicí brand managera

Požadujeme:

  • zkušenosti z marketingové pozice
  • výborná znalost anglického jazyka
  • kreativitu, samostatnost, zodpovědnost
  • schopnost aktivně vymyslet a dotáhnout projekt do konce
  • pokročilá znalost programů MS Office
  • zkušenosti s online marketingem
  • znalost a ovládání Google Analytics, Google Adwords
  • zkušenost se zadáváním ppc kampaní a jejich vyhodnocováním
  • základní zkušenost v oblasti e-commerce
  • řidičský průkaz sk. B
  • záliby: design, móda, cestování, jídlo, lidi

Nabízíme:

  • náročnou práci v příjemném a kooperujícím kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení a podporu osobního rozvoje
  • zaměstnanecké výhody
  • stabilitu silné mediální společnosti
  • nástup ihned

Kariéra

Mladá fronta

Osobní info
Přílohy

Kontakt

Mladá fronta a.s.
www.mf.cz
Mezi Vodami 1952/9
143 00 Praha 4
Česká republika
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X