Služby

Nabízíme služby divize Klientské tituly
Využijte úzkou spolupráci se stávajícími redakcemi našich prestižních titulů. Zabýváme se nejen tištěnou a online produkcí, ale navíc vyrábíme i elektronické verze firemních periodik, firemní periodika na eBook a zasíláme elektronické newslettery. Připravujeme vše včetně grafického návrhu, výroby, distribuce i poskytnutí relevantní databáze. Díky odbornému zázemí vydavatelství nabízíme konkurenční ceny.

1.
editorial marketing – komplexní zpracování a výrobu firemních časopisů, katalogů, novin, inzertních nabídkových vkladů, výročních zpráv apod.
výroba – komplexní realizace i dílčí služby
redakční servis – rozhovory, zprávy, články, ankety
design – grafický návrh, zlom, ilustrace
fotoprodukce – profesionálně vybavený vlastní fotoateliér

2.
výrobní servis – produkce a tisk (smluvní tiskárna za výhodné ceny)
distribuce – adresnou, neadresnou, formou přílohy do našich společenských či odborných časopisů
inzertní servis – propojení s obchodními poradci z titulů vydavatelství.

Nabízíme služby oddělení Mladá fronta Events & Congresses
Vydavatelství Mladá fronta organizuje pro většinu svých současných klientů a partnerů, pod značkou Mladá fronta Events & Congresses, specializované akce od uzavřených pracovních setkání, přes akce rozsáhlejší, s pevnou formální i programovou strukturou, až po akce ryze společenské. Mladá fronta Events & Congresses organizuje eventy, kongresy, tiskové konference, recepce, koktejly, gala večery, prezentace, workshopy, autogramiády a výstavy. V roce 2013 Mladá fronta Events & Congresses uspořádala takřka 200 akcí na klíč v Čechách, na Slovensku a v Rumunsku. Divize poskytuje kompletní organizaci jakékoli specializované a vzdělávací akce, a to od návrhu přes zpracování až po samotnou realizaci.

Mf, Mladá fronta
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X