Vydavatelství Mladá fronta zprodukovalo službu 7CLICK.CZ

Praha, 24. srpna 2011 – Vydavatelství Mladá fronta ve spolupráci s divizí Region a společností Google zprodukovalo službu 7CLICK.CZ, která přichází s nabídkou možnosti zakoupení přednostního postavení klientů při vyhledávání v Google.

Služba 7CLICK.CZ pro klienty vytvoří kompletně dohromady řízený PPC Management (Pay Per Click znamená platbu za kliknutí), SEO, SEM a dovede uvedenou kombinaci k obchodním výsledkům a získání nových klientů. Projekt je zaměřen na maximální zefektivnění on-line marketingových strategií jak u zavedených, tak rostoucích společností.
Klient při využití této služby neplatí za reklamu, ale za skutečně příchozí návštěvníky. Spoluprací s 7CLICK.CZ tak získá zvýšení návštěvnosti webových stránek, zacílení na skutečné zájemce o nabízený produkt či služby, možnost geografického zacílení a rozsáhlý výzkum klíčových slov a jejich generování.
„Rozumíme požadavkům a přáním našich klientů, známe své produkty a služby a denně se specializujeme na know-how vyhledávání“, uvádí konkurenční výhody Roman Stolejda, ředitel divize Region. Servis je generován profesionálními technologiemi a zajišťuje jej prodejní tým zkušených odborníků z vydavatelství Mladá fronta.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X