Vydavatelství Mladá fronta představilo časopis Sluníčko pro tablety Apple iPad

Praha, 27. září 2011 – Vydavatelství Mladá fronta představilo další časopis, měsíčník pro děti Sluníčko, vytvořený pro tablety Apple iPad. Skupina časopisů vydávaných pro Apple iPad se tak nyní rozrostla celkem na šest titulů. Sluníčko pro Apple iPad však není digitální kopií papírové verze časopisu, ale přináší dětem nové multimediální a interaktivní zábavné úkoly a hry a také videa. V ukázkovém čísle zdarma děti naleznou dvě pohádky.

Sluníčko pro Apple iPad využívá dotekového displeje iPadu. Děti tak mohou plnit úkoly a hned zjistit, zda odpovídají správně. Zcela novou kategorií jsou hry pro děti, jako například skládačka nebo pexeso. Sluníčko pro Apple iPad nabízí také animované pohádky. V aktuálním ukázkovém čísle naleznou uživatelé dvě pohádky od firmy Urania.cz.

Vydavatelství Mladá fronta vydává pro platformu Apple iPad již šest časopisů. V prosinci 2010 uvedlo počítačový časopis Computer, následoval lifestylový časopis pro muže ForMen, měsíčník o jídle F.O.O.D., artové DIGIfoto a o prázdninách cestovatelský měsíčník Lidé a Země.

Všechny časopisy pro Apple iPad jsou připraveny s ohledem na široké možnosti tabletových počítačů. Nejedná se tedy pouze o podobu papírového vydání ve formátu PDF, ale o zcela originální multimediální a interaktivní časopis. Všechny časopisy lze vyhledat přímo v Apple iPadu pomocí aplikace App Store. Příslušné aplikace jsou zdarma a také zdarma nabízejí ukázkové číslo. Další čísla je možné zakoupit za 1,59 €. Cena Sluníčka je 0,79 €, tedy necelých 20 Kč.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X