Kniha Vrťapka z vydavatelství Mladá fronta patří mezi nejprodávanější knihy

Praha 30. ledna 2012 - Kniha Komisař Vrťapka-Sebrané spisy 3 autorského týmu Petr Morkes, Pavla a Tomáš Etrychovi z produkce vydavatelství Mladá fronta patří mezi vítězné knihy 13. ročníku soutěže Český bestseller roku.

Nejúspěšnější knižní novinky roku 2011 byly slavnostně vyhlášeny během galavečera, který proběhl v sobotu 28. ledna 2012 od 19 hodin v kongresovém sále pražského hotelu DUO. V kategorii Komiksy zvítězila právě kniha Komisař Vrťapka-Sebrané spisy 3.
Společnost KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. navazuje na tradici oceňování nejprodávanějších knižních titulů za uplynulý kalendářní rok, kterou v roce 2000 zahájil knižní velkoobchod PEMIC předáním ocenění za rok 1999.

Anotace knihy

Pavla a Tomáš Etrychovi, Petr Morkes
Komisař Vrťapka: Sebrané spisy 3
Vydejte se se světoznámým komisařem za dalšími povedenými případy!

Náš neohrožený hrdina komisař Vrťapka opět zalovil ve svém detektivním archivu a vy máte jedinečnou příležitost nahlédnout do jeho třetích sebraných spisů. Nutno říci, že ani tentokrát nebude o tajemné a napínavé případy nouze, ba co více, poodhalíme tajemství toho nejpodivnějšího cirkusu na světě, ze kterého záhadně zmizí všichni jeho artisté! Pokud tedy máte dost kuráže a soustředěnou mysl, neváhejte a pusťte se společně s Vrťapkou do luštění, hádání a rébusů.

Pro děti od 6 let
279 Kč | vázaná bez přebalu | 112 stran | 210 x 280 mm

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X