Zpravodajský portál E15.cz s novou vizuální podobou

Praha 14. února 2012 - Zpravodajský portál E15.cz provozovaný vydavatelstvím Mladá fronta prošel vizuálním faceliftem. Nová vizuální podoba klade důraz na snadnou čitelnost textů, rychlou orientaci na stránce a dostatek prostoru pro obrazové materiály. K tomu přispěla redukce některých vizuálních prvků a textů a zvýraznění zajímavých článků a témat.

Nové podobě homepage dominuje zpravodajský obsah, který je následován magazínovými a specializovanými obsahovými boxy. Prostor pro zpravodajství s důrazem na ekonomiku a byznys byl proti původní podobě zvětšen a obohacen širokoúhlými fotografiemi. Na homepage také přibyla další témata v podobě rubrik Bydlení a Cestování, které těží ze zázemí silného mediálního domu. Kompletní přestavbou prošly také podoby rubrik a detaily článků, který jsou pro návštěvníky přicházející z vyhledávačů nejčastější vstupní stránkou.
Zpravodajský portál E15.cz je jedním z nejrychleji rostoucích zpravodajských webů na českém internetu. V lednu 2012 dosáhl návštěvnosti 399.342 reálných uživatelů (RUest dle měření Netmonitor), což znamená meziroční růst téměř 40%. I při tomto nárůstu si zachovává vysokou afinitu v A i B skupině v ABCDE klasifikaci výzkumu sociodemografie návštěvníků českého internetu.
Kromě klasické internetové podoby je E15.cz k dispozici v podobě přehledné aplikace pro mobilní telefony iPhone, specializované aplikace pro tablety iPad a ve verzi pro čtečky Kindle. K dispozici je také tištěný deník E15.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X