Deník Mladá fronta E15 posiluje v Praze

Praha 29. března 2012 - Deník Mladá fronta E15 z vydavatelství Mladá fronta od dubna 2012 dále posílí své postavení nejčtenějšího ekonomického titulu v Praze. Svou distribuci rozšíří do další stovku míst, především o nové administrativní budovy a o prémiové kavárny a restaurace. Vedle toho bude od dubna 2012 zpravodajství deníku promítáno na čtyřiceti obrazovkách ve stanicích metra.

Deník Mladá fronta E15 se po čtyřech letech od uvedení na trh stal nejčtenějším ekonomickým médiem v hlavním městě. Vyplývá to z posledního průzkumu Mediaprojektu, podle kterého má list v Praze 41 tisíc čtenářů. „Rozhodli jsme se na trh v metropoli zaměřit a své postavení zde dále posílit, proto přidáváme nová distribuční místa a naše zpravodajství se objeví i ve stanicích metra. Chceme být hlavním byznysovým hlasem metropole,“ řekl ředitel divize E15 Tomáš Skřivánek. Mezi nová místa, kde se čtenáři s deníkem setkají, patří například sít kaváren Emporio a bageterií Boulevard, stejně jako restaurace a kavárny ve všech významných nákupních galeriích.

Deník Mladá fronta E15 od dubna 2012 také inovuje svůj vzhled. Nová image je vzdušnější, graficky modernější, akcentuje autorskou tvorbu a přitom zachovává tradičně kvalitní zpravodajský obsah v nezměněném rozsahu.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X