Zpravodajský web E15.cz dosáhl své historicky nejvyšší návštěvnosti

Praha 2. října 2012 – Zpravodajský web E15.cz z vydavatelství Mladá fronta zaznamenal nejvyšší návštěvnost od doby své existence. Rekordní návštěvnost dosáhl web v letním období, kdy návštěvnost internetu obecně klesá.

Podle měření NetMonitoru navštívilo v srpnu letošního roku zpravodajský web E15.cz 431 801 reálných uživatelů. V porovnání se stejným obdobím v minulém roce se jedná o téměř 50% nárůst. Stoupající tendenci návštěvnosti potvrzuje i odhad reálných uživatelů za měsíc září, který činí 461 316 RUest.
Jedním z důvodů neustále rostoucí návštěvnosti je rychlost a exkluzivita zpráv monitorujících nejaktuálnější dění. Zpravodajský web E15.cz pravidelně reaguje na probíhající události jako jeden z prvních, což je důvodem, proč se velmi často stává zdrojem informací pro ostatní média. Tento fakt dokumentují témata jako například odvolání policejního prezidenta Petra Lessyho a následné události, rezignace šéfa ČD Cargo, nové realitní aktivity ropného magnáta Karla Komárka a další články. Web E15.cz, který vznikl na základech tištěného deníku Mladá fronta E15, byl v minulosti podle Mediaresearch vyhodnocen samotnými uživateli jako nejodbornější zpravodajské médium.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X