Vydavatelství Mladá fronta přichází s relaunchem časopisu MOJE PSYCHOLOGIE

Praha 8. listopadu 2012 – Vydavatelství Mladá fronta a její divize Časopisy přichází na tiskový trh s novou podobou lifestylového časopisu pro náročné MOJE PSYCHOLOGIE. Měsíčník, který představuje ojedinělý druh lifestylového magazínu, je určen všem čtenářkám a čtenářům, kteří se aktivně zajímají o svůj život a možnosti jeho dalšího rozvoje.

U příležitosti šestých narozenin vydavatelství změnilo vizuální a obsahovou podobu časopisu, a tak MOJE PSYCHOLOGIE, jež má podtitul Časopis, který vidí pod povrch, prošla celkovým redesignem. Časopis má nové logo, grafický design, laminomatovou obálku, na níž bude vždy ve velkém detailu vyfocena česká celebrita, která bude představena tak, jak ji čtenáři doposud neznají. Ke klíčovým tématům časopisu patří psychologie, kariéra, personální a mezilidské vztahy z reálného života, osobnostní růst či výchova dětí a vzdělávání dospělých, stejně jako citové problémy a patologické projevy lidského chování. Pravidelnou součástí časopisu budou osobnostní testy. Přestože MOJE PSYCHOLOGIE není odborným periodikem, mezi externími autory se vedle novinářů objeví mnoho renomovaných psychologů a profesionálních poradců. „V MOJÍ PSYCHOLOGII najdou čtenáři spoustu nových rubrik. Kromě velkého úvodního rozhovoru s Táňou Vilhelmovou je to třeba Poradna, kde budeme prostřednictvím našich odborníků čtenářům radit se všemi jejich problémy, rubrika AKTA bude zase každý měsíc mapovat jedno velké téma hned v několika článcích (v listopadovém čísle jsou to Úzkosti), Fejeton, který pro nás píše známý biolog, filozof a autor populárních knih Stanislav Komárek. A protože je nová MOJE PSYCHOLOGIE určena především ženám, vznikla také samostatná rubrika Krása & Styl, v níž najdou čtenářky praktické tipy a inspirace pro vnitřní i vnější krásu,“ říká autorka relaunche, publisherka divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta Lada Rudovská.
Cílovou skupinu titulu tvoří především čtenářky ve věku od 25 do 45 let, socioekonomické klasifikace A + B. Šéfredaktorkou je od 1. listopadu Simona Matásková. Relaunch časopisu podpoří rozsáhlá marketingová kampaň v televizi, rádiu, printu, on-line, na Facebooku a přednostní pozice v trafikách. V narozeninovém čísle, které má 204 stran, bude velká narozeninová soutěž a kosmetický příbalový dárek. Standardně bude mít časopis MOJE PSYCHOLOGIE 148 stran, náklad 45 000 tisíc kusů, cena zůstává stejná 69 korun.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X