Vydavatelství Mladá fronta přichází s relaunchem časopisu Dieta

Praha 18. ledna 2013 – Vydavatelství Mladá fronta a její divize Časopisy přichází s novou podobou lifestylového časopisu Dieta, který je na tiskovém trhu již desátým rokem. Titul s novým claimem Dieta je váš nejlepší osobní trenér je určen pro všechny, které nezajímá pouze hubnutí, ale hlavně zdravý životní styl.

Časopis Dieta dostal k 10. narozeninám novou grafickou úpravu v podobě moderního redesignu. Má nové logo, typograficky dynamickou obálku, na titulu je představena česká celebrita v podobě, v jaké ji čtenářky a čtenáři neznají. Osobnosti zde prozrazují svoje tipy a triky na zdravý životní styl, hubnutí, pohyb i jídlo. V hlavní nové rubrice Ve formě s Dietou je speciální sekce plná nových druhů cvičení či cviků, díky kterým se podaří zpevnit tělo a zhubnout pár kil. Časopis je přehledný, plný doporučení od těch nejlepších odborníků v ČR. Dieta má také nově 116 stran. „Dieta je časopis nabitý informace z oblasti zdravého životního stylu. Je to pozitivně motivující osobní trenér, který pomůže shodit pár kil, dostat se do formy a naučit se mít rád své tělo. Pomůže se sebevědomím, sestaví jídelníček a ukáže nejnovější cviky a programy. Redakce časopisu poradí také s módou, kosmetikou, ale také se sebevědomím,“ řekla šéfredaktorka Petra Lamschová.
Redakce časopisu proto již osmým rokem vyhlašuje soutěž Hubneme do plavek s podtitulem 7 statečných. Odborná porota složená ze šéfredaktorky časopisu Dieta Petry Lamschové a výživových poradců Petra Havlíčka a Jany Vašákové vybere ze všech přihlášek 7 statečných, kteří budou hubnout tzv. v přímém přenosu podle speciálního výživového a cvičebního plánu a hrát o hodnotné ceny. Na stránkách časopisu Dieta a na webových stránkách Fitweb.cz v sekci Hubneme do plavek bude 7 statečných postupně zveřejňovat své úspěchy a zážitky při hubnutí. Samotné hubnutí proběhne od února do května. Cílovou skupinu časopisu Dieta tvoří především čtenářky ve věku od 20 do 39 let, socioekonomické klasifikace A + B + C. V lednu má časopis Dieta 210 stran, standardně bude mít 116 stran, náklad 60 000 tisíc kusů, cena zůstává stejná 39,90 Kč.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X