Magazín ForMen z vydavatelství Mladá fronta pořádá fotbalové turné ForMen Open 2013

Praha 10. dubna 2013 – Redakce exkluzivního magazínu ForMen z vydavatelství Mladá fronta pořádá první ročník fotbalových turnajů známých osobností, čtenářů časopisu ForMen a návštěvníků nákupních center. Jedná se o první sérii zápasů, které se uskuteční ve třech městech ČR. Sportovně zábavná akce tak zahájí další tematicky koncipované eventy, které divize Časopisy pro své čtenáře připravuje.

ForMen Open 2013 je série fotbalových turnajů na speciálním nafukovacím hřišti u nákupních center, kde se přihlášená družstva čtenářů časopisu ForMen, návštěvníků nákupních center, mají možnost utkat s týmy celebrit o první místo a hlavní cenu.

Ze známých osobností se turnajového zápasu zúčastní zpěváci, herci, moderátoři, moderátorky a modelky. V Praze (11. 5., OC Letňany), Ostravě (18. 5., OC Galerie Ostrava Třebovice) nebo Plzni (8. 6., OC Plzeň) nastoupí Jakub Mohamed Ali, Jan Antonín Duchoslav, Marcus Tran, Martina Gavriely, Petr Vojnar, Kateřina Kristelová, Pavel Nečas, Jarmil Škvrňa. Hrát se bude systémem několika základních skupin, ze kterých postupují dva nejlepší týmy do turnajového pavouka, kde jsou nasazená i družstva známých osobností. Tým, který dá soupeři nejvíc gólů v jednom zápase, bude oceněn speciální cenou. Stejná odměna čeká i tým, který si vyrobí nejoriginálnější a nejzajímavější dresy. Vítěz celého turnaje získá kromě cen i společnou fotografii s týmem celebrit. Reportáže z akce se objeví v časopise ForMen a TV Metropol.

ForMen Open 2013 není tedy jen obyčejný fotbalový turnaj na nafukovacím hřišti. V rámci turnaje čeká na návštěvníky rozsáhlý doprovodný program s dalšími populárními hosty, soutěžemi a adrenalinovou atrakcí Wipe Out balony. Moderátor provede celým programem od devíti ráno do šesti večer.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X