Časopis Dieta vyhlásil vítěze 7 statečných/Hubneme do plavek

Praha 17. července 2013 – Vydavatelství Mladá fronta a časopis Dieta z divize Časopisy připravily soutěž 7 statečných/Hubneme do plavek, jejíž finále vyvrcholilo v areálu Žluté lázně, Praha 4, v neděli 14. července 2013 od 13.00 hodin.

S časopisem Dieta hublo od ledna pod dohledem odborníků sedm odvážných čtenářek už poosmé. Tentokrát pod vedením šéfredaktorky Petry Lamschové, výživové poradkyně Jany Vašákové a výživového specialisty Petra Havlíčka. Do soutěže se přihlásilo téměř 1000 účastníků, z nichž redakce společně s odborníky vybrali 7 statečných, které prošly vstupní konzultací, nechaly se vyfotit, přeměřit a začaly hubnout. Ostatní, kteří se přihlásili, hubli s pomocí časopisu Dieta a radami portálu Fitweb.cz, kde byly pravidelně zveřejňovány i příspěvky 7 statečných.

Soutěžící podstoupily komplexní vyšetření v centru Vittore, absolvovaly přednášky na téma správné vaření a cvičení. Od partnerů akce obdržely x box a Power Plate pro domácí použití po dobu hubnutí s časopisem Dieta. Držely se stravovacího plánu a doporučených pohybových aktivit. Nakonec soutěžící čekala i celková proměna a profesionální focení.

Hlavním programem červencové akce bylo vyhlášení výsledků soutěže 7 statečných/Hubneme do plavek. Vyhlášení vítězky předcházely soutěže o uvaření nejlepšího dietního menu, vystoupení afrofitness, cvičení piloxing, soutěž ve výdrži v jízdě na rotopedu. Po vyhlášení všech výsledků následovala tombola. Doprovodný program nabízel volejbalový turnaj, jízdu v dračích lodích, bosu, Power Plate, x box a další cvičení pod dohledem zkušených trenérů. Garantem akce byli již tradičně odborníci Petra Lamschová, Jana Vašáková a Petr Havlíček.

Den plný zábavy a soutěží v Žlutých lázních moderovala Hanka Kynychová. Akce se konala ve spolupráci s TV Metropol. Více informací naleznete na: http://www.fitweb.cz/sedm-statecnych/velke-finale

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X