Metropol TV od 20. srpna přelaďuje

Praha 1. srpna 2013 – Společnost MF TV s. r. o. a její televizní stanice Metropol TV od 20. srpna 2013 přelaďuje. Vzhledem k udělení nové licence pro televizi Metropol TV, dochází ke změně identifikátoru programu (tzv. service ID) přiděleného Českým telekomunikačním úřadem. Tato úprava bude znamenat pro diváky nutnost nového naladění multiplexu na kanále 46. Proces změny probíhá ve spolupráci se šiřitelem signálu, společností Prague Digital TV (PDTV).

„Diváci budou o této změně informováni také přímo ve vysílání programu Metropol TV, v informační kampani a na internetových stránkách www.metropol.cz,“ řekl Karel Polcar, ředitel společnosti MF TV, s. r. o.

Ve snaze o co největší jednoduchost pro diváky vytvoří PDTV ve spolupráci s Metropol TV po půlnoci z 5. srpna na 6. srpna 2013 v multiplexu novou programovou pozici Metropol TV s informačním textem. Od úterý 6. srpna 2013 tak budou mít diváci možnost provádět nové naladění svých přijímačů s přibližně dvoutýdenním předstihem. Faktický přesun programu Metropol TV na novou pozici bude proveden dne 19. srpna 2013.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X