Vydavatelství Mladá fronta a časopis F.O.O.D. zvou na F.O.O.D. piknik na Ladronce

Praha 29. srpna 2013 – Vydavatelství Mladá fronta a časopis F.O.O.D. z divize Časopisy pořádají již potřetí oblíbený F.O.O.D. piknik, který tentokrát proběhne v sobotu 7. září 2013 v parku Ladronka v Praze.

V rámci celodenního programu budou na Ladronce probíhat kuchařská show časopisu F.O.O.D. a jeho hostů. Vařit bude šéfredaktorka časopisu Jana Vašáková s dětmi a „televizní“ šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Návštěvníci akce budou moci ochutnat například pravé bretaňské palačinky sester Galetek, o nichž si mohli čtenáři časopisu F.O.O.D. přečíst v srpnovém vydání, a své výtečné paštiky bude nabízet i redaktor časopisu Tomáš Babinec. A představí se zde takřka dvacítka dalších renomovaných dodavatelů farmářských trhů. Své výrobky zde budou prezentovat i mladí designéři, kteří jsou známí z populárního Dyzajn Marketu. Na pikniku bude dětský koutek, ochutnávky a pestré občerstvení.
Pro návštěvníky budou připraveny naplněné piknikové koše, které mohou vyhrát v soutěži vyhlášené v časopise F.O.O.D. Koše získá také prvních sto příchozích, kteří se zaregistrují přímo na místě.

Program

11:00 Začátek rozdávání piknikových košů

12:00 Kuchařská show časopisu F.O.O.D. Děti upečou a nazdobí lahodné cupcakes pod vedením Jany Vašákové

13:00 Kuchařská show časopisu F.O.O.D. Rajčatová polévka s pistáciemi v podání Jany Vašákové

14:00 Kuchařská show Zdeňka Pohlreicha

15:00 Kuchařská show Zdeňka Pohlreicha

16:00 Vystoupení kapely B.duel

17:30 Vyhlášení výsledků celodenní soutěže

F.O.O.D. piknikem vás bude celý den provázet DJ a moderátor Martin Mach. Akce probíhá pod záštitou starostky MČ Praha 6 Marie Kousalíkové.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X