Časopis Moje psychologie slaví sedmé narozeniny

Praha 7. listopadu 2013 – Měsíčník Moje psychologie z vydavatelství Mladá fronta slaví svoje již sedmé narozeniny. Moje psychologie představuje ojedinělý druh lifestylového magazínu, který je určen všem čtenářkám a čtenářům aktivně se zajímajících o svůj život a možnosti jeho dalšího rozvoje. Divize Časopisy připravila k výročí rozhovor s úspěšnou modelkou Helenou Houdovou, zajímavá témata a Velkou narozeninovou SMS soutěž pro čtenáře.

U příležitosti narozenin připravilo vydavatelství Velkou narozeninovou SMS soutěž, v níž je možné vyhrát o auto, pobyt na horách, hodinky, parfémy a další ceny v hodnotě 460 000 Kč. V rámci speciálního listopadového čísla je dalším dárkem pro čtenáře snížená cena časopisu na 49 Kč. Více o pravidlech soutěže a dalších podrobnostech zde: http://www.mf.cz/produkty/moje-psychologie/pravidla-narozeninove-sms-souteze/

Ke klíčovým tématům časopisu patří psychologie, kariéra, personální a mezilidské vztahy z reálného života, osobnostní růst či výchova dětí a vzdělávání dospělých, stejně jako citové problémy a patologické projevy lidského chování. Součástí časopisu jsou i osobnostní testy. Přestože MOJE PSYCHOLOGIE není odborným periodikem, mezi externími autory se vedle novinářů objeví mnoho renomovaných psychologů a profesionálních poradců. Narozeninové číslo časopisu podpoří rozsáhlá marketingová kampaň v televizi, rádiu, printu, on-line, na Facebooku, přednostní pozice v trafikách, promo na stojanech E15 a spoty na LCD obrazovkách v nemocnicích.

Cílovou skupinu titulu tvoří především čtenářky ve věku od 25 do 45 let. Aktuální čtenost titulu je 113 000, prodaných výtisků 22 449 (zdroj: Media Projekt 1-6/2013). Šéfredaktorkou je Simona Matásková.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X