Vychází kniha Superjídelníček od Petry Lamschové a Petra Havlíčka

Praha 14. listopadu 2013 - Vydavatelství Mladá fronta v edici časopisu Dieta vydává knihu Superjídelníček od šéfredaktorky Diety Petry Lamschové a výživového poradce Petra Havlíčka. Kniha navazuje na předešlé bestsellery Jídlo jako životní styl, Jídlo jako životní styl II. a Hezky česky, hravě a zdravě!

Pro každého, kdo se zaměřuje na zdravý životní styl, se stává jídlo alfou a omegou. Někdo zvládne přechod na zdravou stravu sám a někdo potřebuje poradit v podobě přesného jídelníčku. Pokud si tedy nevíte rady, jak si sestavit jídlo od snídaně po večeři a den za dnem, vyzkoušejte jídelníček, který pro vás připravili Petr Havlíček s Petrou Lamschovou. „Nesmírně mě baví vymýšlet zdravé recepty, které pak v praxi ožívají a hlavně chutnají,“ říká Petra Lamschová a Petr ji doplňuje: „Důležité na tom všem je, že díky našim receptům všichni zjistí, že jídlo není jejich nepřítel. Že nebudou hladovět, budou jíst a ještě jim to bude chutnat.“ Kromě jídelníčku najdou čtenáři v této knize také praktické rady, jak si jídelníček sestavit, z čeho a jak vařit, zkrátka jak s ním pracovat.

Křest knihy Superjídelníček se uskuteční v rámci Aktivního odpoledne s knihami ve středu 20. listopadu 2013 v Paláci knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1.

V 15 hodin se koná křest knihy Petra Havlíčka a Petry Lamschové SUPERJÍDELNÍČEK. Křest moderuje Soňa Šuláková, knihu pokřtí farář Zbigniew Czendlik.

V 17 hodin se koná křest knihy Radky Červinkové a Martiny Sáblíkové MARTINA SÁBLÍKOVÁ SAMA PROTI ČASU. Knihu pokřtí Yvetta Blanarovičová a Milan Sáblík.

Vydavatelství Mladá fronta je na knižním trhu je již od roku 1945. Více informací naleznete na www.mf.cz a www.kniha.cz

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X