Společnost Versa Puls Media oslavila 10. výročí působení v Rumunsku

Praha 19. listopadu 2013 – Společnost Versa Puls Media oslavila ve středu 13. listopadu 2013 v bukurešťském grand restaurantu Casa Vernescu 10. výročí založení a působení v Rumunsku.

V současné době je společnost Versa Puls Media jedním z nejvýznamnějších hráčů na rumunském trhu poskytujícím aktuální odborné informace lékařské i nelékařské veřejnosti. Nabízí svým čtenářům celkem 12 časopisů a provozuje 43 webů pro různé lékařské obory. Rovněž nabízí širší odborné veřejnosti poradenství ke zdravému životnímu stylu, zajišťuje specializované lékařské a farmaceutické kongresy a konference.

Pozvání na slavnostní večer přijalo sto významných hostů, mezi přítomnými i český velvyslanec Jiří Šitler a mezinárodně respektovaný profesor psychologie Dumitru Lupuliasa. Hosty přivítal generální ředitel vydavatelství Mladá fronta David Hurta a výkonný ředitel společnosti Versa Puls Media Jan Mašek.

Společnost Versa Puls Media patří do mezinárodní skupiny Versa Media a je dceřinou společností vydavatelství Mladá fronta.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X