Metropol TV a pořad Pražský expres získaly prestižní ocenění

Praha 4. prosince 2013 – Metropol TV a dramaturgyně pořadu Pražský expres Tereza Kušová převezme v pátek 6. prosinec 2013 v Lichtenštejnském paláci čestné uznání za publicistický přínos v problematice zdravotního postižení. XX. ročník Ceny VVZPO za publicistické práce zaměřené na problematiku zdravotního postižení vyhlašuje Vládní výbor pro zdravotně postižené občany.

Pořad Pražský expres, který Tereza Kušová denně připravuje společně s redaktorkou Gabrielou Zvonkovou, uspěl v konkurenci několika celoplošných televizí a silných internetových médií. Cena je vyhlašována každoročně s cílem upoutat pozornost médií k této problematice a jejich prostřednictvím pozitivně ovlivňovat mínění a postoje veřejnosti vůči osobám se zdravotním postižením. Cena je udělována za práce na téma zdravotní postižení ve třech kategoriích - televizní, rozhlasové a tiskové.

Reportáž ze slavnostního předávání bude vysílat Metropol TV v pořadu Pražský expres v pondělí 9. prosince 2013. Více informací naleznete zde: http://www.metropol.cz/porady/prazsky-expres/6467/

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X