Časopis Computer z vydavatelství Mladá fronta přechází na měsíční periodicitu

Praha 9. prosince 2013 - Vydavatelství Mladá fronta a jeho divize Časopisy přichází od ledna 2014 na tiskový trh s novou periodicitou a podobou časopisu Computer, který má nový podtitul Žijte s námi digitálním světem.

Měsíčník Computer, který přináší novinky ze světa počítačů, mobilních technologií a digitální techniky, stejně jako hlubší analytické články, recenze produktů, podrobné fundované testy a praktické rady, má nyní novou grafiku, zvýšený rozsah na 148 stran, dva velké srovnávací testy namísto původního jednoho, více podrobných recenzí, pravidelnou sekci Mobility, analýzy a komentáře redakce na dění ve světě IT, dvě hlavní témata časopisu - uživatelské a technologické, dvouvrstvé DVD a nižší cenu předplatného.

Čtenáři získají všeobecný přehled, co je nového v oboru, ale také konkrétní doporučení těch nejlepších produktů a spoustu tipů pro efektivnější práci s počítači. Všichni čtenáři mají navíc přístup k hodnotným plným verzím programů, ale i k bonusovým materiálům v podobě videonávodů, videorecenzí a dodatečných fotografií.

S novou podobou časopis Computer získá i nové čtenáře, které oslovíme kromě sociálních sítí a internetu také pomocí cílené kampaně v produktech vydavatelství Mladá fronta. Marketingová bannerová kampaň je zaměřena především na weby. Autoinzerce je směrována do tištěných titulů a do iPadových verzí časopisů vydavatelství Mladá fronta.

Cena časopisu Computer je 59 Kč ve volném prodeji (74,90 Kč s DVD).

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X