Deník E15 vyjde v březnu s novou přílohou Právo & Byznys

Praha 24. února 2014 – Vydavatelství Mladá fronta a její divize Euro E15 připravily od 26. března novou měsíční přílohu deníku E15. Příloha Právo & Byznys se zaměří na právnickou obec a topmanagement. Oproti dosavadnímu samostatnému časopisu Právo & Byznys se náklad titulu více než zdvojnásobí.

Obsah přílohy reaguje na aktuální dění v oboru obchodu a práva. V jednotlivých rubrikách přílohy naleznou čtenáři profily osobností, kauzy měsíce, právo za hranicemi ČR, zprávy ze společnosti, personální přesuny. „Vytvoření nové přílohy reaguje na oblibu magazínu Právo & Byznys, který doposud vycházel samostatně a oslovoval přitom totožnou cílovou skupinu jako deník E15. „Integrování magazínu do deníku E15 nám umožňuje navýšit náklad původního magazínu na 55 tisíc výtisků a dostat jej také do širší řízené i volné distribuce a na nová prodejní místa. Jedná se tedy o logický vývoj přinášející větší komfort stávajícím i novým čtenářům,“ řekl Tomáš Skřivánek, ředitel divize Euro E15 a šéfredaktor deníku E15 a týdeníku Euro.

Novou přílohu Právo & Byznys bude redakčně připravovat Igor Záruba, dosavadní šéfredaktor magazínu.
Články s uvedenou problematikou určené advokátům, notářům, exekutorům, soudcům, státním zástupcům, daňovým poradcům, auditorům, soudním znalcům a správcům konkurzní podstaty se pravidelně budou objevovat také na stránkách týdeníku Euro.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X