Soutěž Hubneme do plavek má vybraných 7 statečných

Praha 26. února 2014 - Časopis Dieta z vydavatelství Mladá fronta zahájil již 9. ročník soutěže Hubneme do plavek. Na novém webu Hubneme-doplavek.cz mohou soutěžící i příznivci soutěže sledovat od března do června všechny akce prakticky on-line. Na stránkách najdete nejen příběhy jednotlivých soutěžících, ale také speciální soutěže. První soutěž má téma nejlepší vyznání Dietě.

Sedm soutěžících vybrala po dlouhých hodinách rozhodování odborná porota ve složení výživový specialista a hlavní garant soutěže Petr Havlíček, osobní trenérka a autorka programu Vnímej své tělo Zuzana Bičíková a šéfredaktorka časopisu Dieta Petra Lamschová. Všichni soutěžící se poprvé setkali v Centru Petra Havlíčka, kde absolvovali základní pohovory a vyšetření, na základně kterých jim budou sestaveny výživové a pohybové plány na tělo. „Výběr 7 statečných nebyl lehký. Snažili jsme se vybrat jak rozličné typy - studentka, maminka na mateřské, muž, žena po menopauze, tak soutěžící, kteří budou mít o změnu životního stylu opravdový zájem. Chceme ukázat, že s námi nemusí hubnout jen někdo, kdo má 150 kilo, ale také ten, kdo potřebuje zpevnit postavu či poradit s jídelníčkem,“ řekla Petra Lamschová, šéfredaktorka časopisu Dieta a autorka mnoha populárních knih o zdravé výživě. Chat s hlavním garantem soutěže Petrem Havlíčkem proběhne 5. března 2014 od 18 do 20 hodin na adrese facebook.com/casopisDieta.

S časopisem Dieta bude sedm vybraných finalistů hubnout tři měsíce pod dozorem odborníků. Čekají je soustředění a zajímavé úkoly či výlety. Soutěž Hubneme do plavek vyvrcholí velkým eventem v areálu Žluté lázně v Praze 4 v sobotu 7. června 2014.

Více se dozvíte na www.hubneme-doplavek.cz

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X