Časopis Lidé a Země z vydavatelství Mladá fronta má novou podobu

Praha 6. března 2014 – Vydavatelství Mladá fronta a jeho divize Časopisy přichází na tiskový trh s novou podobou časopisu Lidé a Země, který má podtitul Za obzorem čeká svět. Legendární měsíčník zaměřený na originální reportáže ze světa, jenž letos vstoupil již do svého 63. ročníku, má novou grafiku i rubriky.

Inovovaný koncept časopisu s atraktivními rubrikami a novým designem vychází vstříc aktuálním trendům a zájmům čtenářů. „Požadavky čtenářů se v průběhu času samozřejmě mění, proto jsme obměnili strukturu časopisu, aby pro ně byla přehlednější. Kromě klasických reportáží a cestopisů přinášíme i spousty servisních informací a praktických tipů na vlastní cestování. Přidali jsme i nové, tematické rubriky: Lidé a jídlo, Salon LaZ. Rozšířili jsme sekci o cestování po Česku. Co ale zůstává, je kvalita reportáží a fotografií, které pro nás pořizují renomovaní novináři, cestovatelé a fotografové. Spolupracujeme s takovými hvězdami české fotografie jako je Antonín Kratochvíl, Václav Šilha nebo Jan Šibík ,“ říká Lenka Klicperová, šéfredaktorka časopisu Lidé a Země. Časopis je nyní rozdělen na čtyři hlavní sekce: Start, Planeta LaZ, Lidé v pohybu, Vaše cesty. Nový grafický design vznikl in-house a jeho autorem je Samuel Kubín.

Březnové a dubnové číslo časopisu Lidé a Země podpoří i marketingová kampaň. Na sociálních sítích a internetu oslovíme především čtenáře v aktivním věku, kteří jsou častými uživateli Facebooku. Upoutávka na novou podobu časopisu Lidé a Země se objeví i v celostátních televizích a rádiích. Autoinzerce bude směřovat do tištěných titulů a do iPadových verzí širokého spektra časopisů vydavatelství Mladá fronta a deníku E15.

Cena časopisu Lidé a Země zůstává stejná 54 Kč.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X