Časopis Maminka vydává speciál Práce & Kariéra

Praha 7. května 2014 – Časopis Maminka z vydavatelství Mladá fronta přichází se samostatně prodejným speciálem Maminka Speciál: Práce & Kariéra. Speciál nabízí na 124 redakčních stranách témata vztahující se nejen k novému startu po mateřské dovolené.

„Mám rezignovat na kariéru, když se mi narodí děti? Zvládnu být dobrá matka, manželka a zároveň si nechat práci, která mě baví? Jak se vrátím do zaměstnání, když jsem strávila poslední čtyři roky na pískovištích a dětských hřištích? Jsem sobecká, když si chci nechat svoji práci i během mateřské dovolené? To jsou otázky, kterými se po narození dítěte, zabývá téměř každá žena. A právě tato témata najdete v časopise Maminka Speciál: Práce & Kariéra,“ říká ředitelka lifestylových redakcí a autorka projektu Lada Rudovská. „Nemáme ambice dávat čtenářkám rady, co mají dělat – spíš jsme chtěli ukázat možné cesty a jejich případná úskalí.“

Jednotlivé rubriky časopisu spojují úvahy, jak najít harmonii mezi rodinou a kariérou. Ve speciálním vydání Maminky si čtenářky mohou přečíst například inspirativní rozhovory s významnými úspěšnými podnikatelkami a matkami Taťánou Le Moigne, Danou Bérovou a Helenou Houdovou.

Časopis je ve volném prodeji za cenu 69 Kč.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X