Vychází kniha Velký dietní plán III.

Praha 12. května 2014 - Vydavatelství Mladá fronta v edici časopisu Dieta vydává knihu Velký dietní plán III. od šéfredaktorky časopisu Dieta Petry Lamschové a její spolupracovnice Kristýny Kalinové. Kniha navazuje na předešlé úspěšné díly Velký dietní plán a Velký dietní plán II.

Velký dietní plán III. poslouží jako inspirace i jako jednoduchý návod na to, jak se začít stravovat zdravě. Neobsahuje totiž pouze 10 jídelníčků na různá témata, ale i 10 zajímavých článků a velký nákupní seznam s konkrétními tipy, aby nakupování bylo co nejjednodušší. Jídelníček je sestaven vždy na celý týden, takže není nutné složitě vymýšlet, co si dát k svačině nebo k snídani. Velikost porcí je individuální a možná si je každý bude muset upravit. Jídelníčky jsou však sestaveny tak, aby všem ukázaly, že hubnutí nerovná se hladovění. Naopak naučí jíst v pravidelných dávkách. Všechny recepty jsou sestaveny tak, aby odpovídaly zásadám zdravé výživy a chutnaly celé rodině.

Křest knihy Velký dietní plán III. se uskuteční v rámci knižního veletrhu Svět knihy, 16. května 2014 / Výstaviště Praha-Holešovice, Průmyslový palác - Foyer, 17.30-18.30 hodin, akce Vaříme s knihou.

Křest knihy Velký dietní plán III. se pro čtenářky časopisu Dieta uskuteční 7. června od 13 do 18 hodin ve Žlutých lázních v rámci finále soutěže Hubneme do plavek. Vstupenky naleznete v aktuálním vydání časopisu Dieta.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X