Časopis Dieta vyhlásí vítěze reality show Hubneme do plavek

Praha 28. května 2014 – Vydavatelství Mladá fronta a časopis Dieta z divize Časopisy připravily soutěž Hubneme do plavek, jejíž finále vyvrcholí v areálu Žluté lázně, Praha 4, v sobotu 7. června 2014 od 13.00 do 18.00 hodin.

S časopisem Dieta hublo od ledna už podeváté pod dohledem odborníků šest odvážných čtenářek a letos i jeden odvážný čtenář. I letošní ročník proběhl pod vedením šéfredaktorky Petry Lamschové, výživového specialisty Petra Havlíčka a trenérky Zuzany Bičíkové.

Soutěžící na začátku svého několikaměsíčního programu podstoupili komplexní vyšetření v centru Vittore, absolvovali přednášky na téma správné vaření a cvičení. Drželi se stravovacího plánu a doporučených pohybových aktivit, kde mohli rovněž rozvíjet své fyzické schopnosti a dovednosti. Nakonec soutěžící čekala i celková proměna a finální profesionální focení. Hlavním programem červnové akce Hubneme do plavek je vyhlášení výsledků této reality show. Vyhlášení vítěze předcházejí soutěže o uvaření nejlepšího dietního menu, vystoupení Petry Lamschové a Petra Havlíčka, cvičení Dance Workout, Pole Dance a Powerspin.

Doprovodný program nabízí volejbalový turnaj, jízdu v dračích lodích, bosu, powerjógu a další cvičení pod dohledem zkušených trenérů. Garantem akce jsou odborníci Petra Lamschová a Petr Havlíček. Den plný zábavy a soutěží v Žlutých lázních moderuje Hanka Kynychová a Filip Urban. Více informací naleznete na: http://www.hubneme-doplavek.cz

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X