Vydavatelství Mladá fronta spustilo nový e-shop Kniha.cz

Praha 7. srpna 2014 – Vydavatelství Mladá fronta a divize Knihy spustily knižní e-shop Kniha.cz s novou vizuální podobou a službami. E-shop Kniha.cz je nově uzpůsoben pro mobilní zařízení a tablety a umožňuje jednoduché vyhledávání, nabízí komfortní služby a pohodlný nákup. Stovky knih všech žánrů je možné pořídit s výhodnou slevou. Knihy za speciální ceny si prostřednictvím webu mohou zakoupit školy a knihovny.

Knižní nabídka e-shopu je rozčleněna do několika přehledných sekcí zaměřených na návštěvníky všech věkových kategorií. Sekce Beletrie nabízí především oceňované knihy známých autorů, které se těší oblibě již po několik generací, sekce Populárně naučná literatura zahrnuje například i oborové a zájmové encyklopedie, sekce Beletrie pro děti a Populárně naučná pro děti je rozdělena tematicky. Zdravotnická literatura vydavatelství Mladá fronta je zaměřena na odbornou a pacientskou literaturu. Jednotlivé sekce nabízejí mnohé další podkategorie s knihami mnoha žánrů, ale také audio, CD, DVD, kalendáře, hračky, hry a karty. Speciální kategorie je věnována akčním nabídkám.

E-shop Kniha.cz slouží také jako informační server. Rubrika Aktuality návštěvníka webu seznamují s recenzemi knih, informacemi o křtech, besedách s autory, autogramiádách, prezentacích a veletrzích.

Prostřednictvím webu může návštěvník požádat o zaslání aktuálního edičního plánu nebo oslovit vydavatelství s nabídkou rukopisu knihy. E-shop Kniha.cz je podpořen on-line reklamní kampaní a tiskovými vizuály. Více informací naleznete zde: http://www.kniha.cz/

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X