Časopis Moje psychologie v rámci Velkého růžového čísla připravil speciální projekt LAVIČKY

Praha 19. září 2014 – Vydavatelství Mladá fronta a divize Časopisy podpořily projekt časopisu Moje psychologie nazvaný Velké růžové číslo. Spolu se sdružením Mamma HELP již druhým rokem připravují úspěšnou akci Velké růžové číslo na podporu boje proti rakovině prsu, na níž bylo minulý rok vybráno a předáno 170 tisíc korun. Aukce LAVIČEK, která proběhne na webu Růžovýříjen.cz, získala podporu také mnoha předních českých umělkyň a umělců. Aukce se uskuteční od 1. října do 31. října 2014.

Cílem Velkého růžového čísla bylo opět získat finanční prostředky na podporu aktivit sdružení pacientek s rakovinou prsu – Mamma HELP. Samotná aukce LAVIČEK bude probíhat on-line na webu Růžovýříjen.cz, a to v průběhu měsíce října. Do projektu LAVIČKY se zapojilo také deset předních českých umělkyň a umělců. Každý z nich autorsky graficky ztvárnil LAVIČKU tak, aby kolemjdoucím lidem připomněli, jak důležitý je boj proti rakovině prsu.

Všichni příznivci projektu si mohou LAVIČKY prohlédnout jak na webu Růžovýříjen.cz, kde budou umístěny všechny vyfocené LAVIČKY a jednotlivé vzkazy umělkyň a umělců, tak i v obchodních centrech OC Forum Liberec a OC Letňany, kde bude probíhat jejich výstava. Více informací zde: www.ruzovyrijen.cz

V sobotu 1. listopadu 2014 se v OC Letňany uskuteční slavnostní předání šeku zástupcům sdružení Mamma HELP. V rámci akce Měsíc v růžové v OC Letňany proběhne také zábavné odpoledne.

Organizátoři projektu poděkují všem partnerům 9. října 2014 v divadle Studio DVA slavnostním představením Hvězda s Evou Holubovou.

Termíny výstavy LAVIČKY 29. 9.–12. 10. 2014 OC Forum Liberec (Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec 1)
13. 10.–2. 11. 2014 OC Letňany (Veselská 663, 199 00 Praha 9)

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X