Časopis Moje psychologie slaví osmé narozeniny

Praha 4. listopadu 2014 – Měsíčník Moje psychologie z divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta slaví svoje již osmé narozeniny. Redakce časopisu připravila k výročí speciální téma o penězích a luxusu a Velkou narozeninovou SMS soutěž pro čtenáře. Moje psychologie představuje ojedinělý druh lifestylového magazínu, který je určen pro všechny, kteří chtějí začít žít sebevědomější, bohatší život a zajímají se možnosti jeho dalšího rozvoje.

V listopadovém narozeninovém vydání se čtenáři dozví mimo jiné, proč lidé od nepaměti touží po penězích a luxusu, co s námi dělá bohatství, proč pohled na peníze působí na náš mozek jako heroin a proč v nás jejich nedostatek spolehlivě vyvolá paniku.

U příležitosti narozenin připravilo vydavatelství Velkou narozeninovou SMS soutěž, v níž je možné vyhrát desítky cen v hodnotě více než 150 000 Kč. Více o pravidlech soutěže a dalších podrobnostech se dozvíte zde: http://www.mf.cz/zprava/4-pravidla-souteze-casopisu/ Narozeninové číslo časopisu podpoří rozsáhlá marketingová kampaň v televizi, rádiu, printu, on-line, na Facebooku, přednostní pozice v trafikách a spoty na LCD obrazovkách metrovision v metru.

Ke klíčovým tématům časopisu patří psychologie, kariéra, personální a mezilidské vztahy z reálného života, osobnostní růst či výchova dětí a vzdělávání dospělých, stejně jako citové problémy a patologické projevy lidského chování. Součástí časopisu jsou i osobnostní testy. Přestože Moje psychologie není odborným periodikem, mezi externími autory se vedle novinářů objevuje mnoho renomovaných psychologů a profesionálních poradců.

Cílovou skupinu titulu tvoří především čtenářky ve věku od 25 do 45 let. Aktuální čtenost titulu je 118 000, prodaných výtisků 20 140 (zdroj: Media projekt, 1-6/2014 a ABC ČR, 1-8/2014). Šéfredaktorkou je Simona Matásková.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X