Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Jídlo jako životní styl III.

Ve vydavatelství Mladá fronta v edici časopisu Dieta vychází nejnovější kniha Jídlo jako životní styl III. úspěšné autorské dvojice Petry Lamschové a Petra Havlíčka. Kniha Jídlo jako životní styl III. aneb naučte se správně jíst obsahuje 50 odpovědí na otázky na téma jídlo, nakupování a zdravé vaření, ale také 70 receptů rozdělených do 7 sekcí od snídaní až po párty. Kniha volně navazuje na předchozí společnou publikaci autorů (Jídlo jako životní styl I. a II.), která se od svého vydání dočkala několika dotisků.

Anotace knihy

To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přemýšlejí o tom, že se začnou držet pravidel zdravého životního stylu. Jak to tedy s tím jídlem doopravdy je a proč bychom se ho neměli bát? Věděli jste, že i když si dáte jednou začas smažený řízek, nemusí se ručička vaší váhy pohnout směrem vzhůru? Společně s Petrem Havlíčkem jsme se tentokrát zamysleli nad tím, jak to udělat, aby pro vás jídlo bylo příjemnou záležitostí, abyste se ho nebáli, a naopak si opravdu pochutnali. V naší knize najdete tipy, jak si jídlo užít, jak si vybírat laskominy v obchodě, jak si užít atmosféru vaření a hlavně, jak si opravdu pochutnat. Přejeme vám dobrou chuť.

Více o autorech

Mgr. Petra Lamschová

Narodila se v roce 1976. Je absolventkou Univerzity Palackého v Olomouci. Vystudovala obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě a žurnalistiku na Filozofické fakultě. V médiích působí více než deset let. V současné době je šéfredaktorkou časopisu Dieta a spolupracuje s nejvýznamnějšími odborníky na zdravou výživu, dietology, fitness trenéry či lektory, kteří jsou nejrespektovanější ve svém oboru v ČR.

Ing. Petr Havlíček

Narodil se v roce 1969. Je absolventem Vysoké školy zemědělské v Brně. Výživě se věnuje téměř 20 let. Začínal s výživou vrcholových sportovců, dnes kromě známých sportovců radí s výživou také českým osobnostem či klientům, kteří chtějí zhubnout, změnit životní styl či zlepšit kondici. Za poslední roky se podílel jako odborný garant na akci Hubneme do plavek a byl moderátorem pořadu Jste to, co jíte a Souboj v těžké váze na TV Prima.

Partneři projektu

Více o společnosti Ahold

Společnost Ahold Czech Republic, a. s., působí na českém trhu více než 20 let. Provozuje maloobchodní síť prodejen Albert a INTERSPAR, která je jednou z největších v České republice. Jejím základem je 241 supermarketů Albert, 57 hypermarketů Albert, 23 benzinových stanic a 34 prodejen INTERSPAR. Více než 17 500 zaměstnanců poskytuje služby přibližně 640 tisícům zákazníků každý den, což je téměř 247 milionů ročně. V roce 2011 získala společnost Ahold Národní cenu kvality. Charitativní aktivity společnosti zastřešuje Nadační fond Albert, který realizuje unikátní celorepublikový vzdělávací program Zdravá Pětka pro základní i mateřské školy, který je zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Od 1. srpna 2014 je SPAR ČOS součástí společnosti Ahold provozující v České republice síť prodejen Albert. Více informací najdete na www.albert.cz/

Více o společnosti Whirlpool

Společnost Whirlpool Corporation je předním světovým výrobcem a dodavatelem hlavních domácích spotřebičů několika značek. V České republice společnost Whirlpool loni oslavila 20 let svého působení. Za tuto dobu si postupně budovala silnou pozici a dnes je špičkou v oblasti bílé techniky na tuzemském trhu. Kromě stejnojmenné značky Whirlpool nabízí svým zákazníkům i prémiovou značku Bauknecht a též produkty značky Wpro, mezi které patří příslušenství a čisticí a mycí prostředky. Už několik let je společnost Whirlpool českými zákazníky hodnocena jako nejznámější a nejvíce preferovaná značka bílé techniky, o čemž svědčí výsledky nezávislých průzkumů i nejrůznější spotřebitelská ocenění. Více informací najdete na www.whirlpool.cz

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X