Živě.cz získalo ocenění Křišťálová lupa jako nejlepší web

Praha 21. listopadu 2014 - Specializovaný technologický a IT web Živě.cz vydavatelství Mladá fronta vyhrál v kategorii Zájmové weby letošní anketu Křišťálová lupa. Umístění v TOP desítce získaly i další weby vydavatelství Mladá fronta. Maminka.cz obsadila ve stejné kategorii sedmé místo a E15.cz získala šesté místo v kategorii Zpravodajství. O vítězích 9. ročníku v celkem 14 kategoriích rozhodla svým hlasováním odborná porota a internetová veřejnost.

Web Živě.cz získal toto ocenění již dokonce počtvrté v historii soutěže. „Tři weby ve finále Křišťálové lupy a první místo Živě.cz svědčí o tom, že vydavatelství Mladá fronta patří k nejvýznamnějším hráčům na českém internetovém trhu,“ říká Petr Bednář, ředitel divize Online.

Web Živě.cz je největší český IT magazín na internetu, vychází již od roku 1996. Denně nabízí přísun zpráv, témat a komentářů na téma informačních technologií, počítačů, internetu a spotřební elektroniky. Součástí webu je diskuzní fórum, archiv softwaru GigaMania.cz, čtenářské blogy a další služby.

Web: http://www.zive.cz

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X