Konference Budoucnost českého exportu zahajuje nový cyklus akcí deníku E15

Praha 26. března 2015 – Konference Budoucnost českého exportu, kterou pořádá vydavatelství Mladá fronta, její divize Euro E15 a deník E15, zahájí novou sérii pěti tematicky zaměřených akcí. Účastníci první ze série nových konferencí se budou věnovat problematice vývozu. Akce se koná ve čtvrtek 26. března 2015 od 9 hodin v NH Praha, Mozartova 261/1, Praha 1. Konferenci bude moderovat Jakub Železný.

Řečníci budou na konferenci zaměřené na problematiku budoucnosti českého exportu odpovídat například na dotazy, co letos mohou čeští vývozci očekávat, jaké důsledky budou mít pro české firmy obchodní sankce vůči Rusku, slábnoucí koruna nebo změny cen pohonných hmot. Zároveň budou příspěvky zaměřené i na rady, jak získat pro firmu podporu při cestě na mezinárodní veletrh. „Jsme rádi, že můžeme ve spolupráci s agenturou CzechTrade zahájit nový cyklus setkávání s podnikateli a manažery exportních firem. Platforma je otevřená a vstupy na akce budou zdarma pro všechny návštěvníky, které zajímá český vývoz,“ řekl David Korn, obchodní ředitel divize Euro E15, vydavatelství Mladá fronta.

Pestrý program zahrnuje praktické informace pro export, diskusi s podnikateli i se zástupci státní správy. Prostor pro výměnu zkušeností z mezinárodního obchodu bude jak v panelové diskusi, tak i v neformální části setkání. Nový cyklus konferencí tak rozšiřuje specializované akce, které vznikají v divizi Euro E15 pod hlavičkou jednotlivých ekonomických a odborných titulů, jako jsou deník E15, týdeník Euro, měsíčník Český export, Strategie a Profit.

Od začátku roku tak mohli zájemci z řad odborníků absolvovat konference Investiční průvodce 2015, Business Café E15, Euro Business Breakfast s ministrem Janem Mládkem, Euro Business Club, Euro konference - Patří sektorové zdanění do České republiky? Cyklus specializovaných eventů byl zahájen na začátku roku Novoročním přípitkem Euro E15.

Bližší informace o konferenci naleznete zde: http://konference.e15.cz/budoucnost-%C4%8Desk%C3%A9ho-exportu

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X