Časopis ForMen z vydavatelství Mladá fronta vydává Fashion Bibli

Praha 7. 4. 2015 – Časopis ForMen z vydavatelství Mladá fronta a jeho divize Časopisy dal do prodeje v pátek 3. dubna speciální dubnové vydání magazínu ForMen Fashion Bible pro muže. Zároveň jsou spuštěny nové webové stránky časopisu, které obsahují rubriky Svět muže, Naše ženy, Styl a Osobnosti.

Šéfredaktor Jan Müller ve svém editorialu označuje Fashion Bibli za první svého druhu v Česku. „Poprvé mají čeští muži a jejich partnerky možnost seznámit se s podrobným manuálem moderního pánského oblékání. Segment pánského stylu se začíná v Česku probouzet a toho chceme využít. Naší ambicí je být jedničkou v tomto segmentu. Muži v Česku zatím příliš nevědí, jak se mají oblékat, přicházíme s osvětou. Vydání pánské módní bible má být dalším krokem za tímto cílem,“ říká Jan Müller, šéfredaktor časopisu ForMen, vydavatelství Mladá fronta. Obsahově se vydání Fashion Bible zabývá aktuálními trendy pro tento rok, ale ještě více podstatou mužského oblékání. Obsah pro módní bibli připravil Tomáš Otta, který je autorem manuálu pánského oblékání.

Manuál oblékání najdete v Knize první. V Knize druhé si prohlédnete aktuální kolekce. V Knize třetí najdete exkluzivní výzkum o vztahu českých mužů (a jejich partnerek) k oblékání, který vznikl díky spolupráci s Janem Tučkem, ředitelem renomované sociologické agentury STEM/MARK. Muži s příjmem nad 40 000 korun nám prozradili, kolik utrácejí za oblečení, jaké preferují značky a kdo ovlivňuje jejich nakupování. V Knize čtvrté najdete dvacítku rozhovorů se skvělými odborníky na pánský styl.

Speciál vychází jako samostatně prodejný v rozsahu 200 stran ve formátu A4 a má dvě odlišné titulky. Speciál vychází ve zvýšeném nákladu a za zvýšenou cenu o 30 Kč oproti standardu (prodává se za 99 Kč). Podporován je billboardovou kampaní a kampaní na Evropě 2. Tvář rádia Leoš Mareš se objevuje na titulní straně ForMen Fashion Bible pro muže.

Speciál Fashion Bible bude slavnostně pokřtěn 7. dubna v exkluzivním Volcano Complex.

Nové webové stránky časopisu ForMen zde: http://www.formenonline.cz/

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X