Časopis Connect! z vydavatelství Mladá fronta vychází samostatně

Praha 16. dubna 2015 – Časopis Connect! z vydavatelství Mladá fronta a jeho divize Časopisy vychází poprvé jako samostatný tištěný speciál. Distribuce časopisu zdarma probíhá formou příbalu týdeníku Euro, předplatitelům měsíčníku Computer a je k dispozici i ve stojanech deníku E15.

Časopis Connect!, tvořící pravidelnou sekci měsíčníku Computer, bude nyní dostupný dvakrát do roka v samostatné tištěné verzi. Čtenáři zajímající se o danou oblast naleznou aktuální informace z oboru také na webových stránkách Connect.cz.

Časopis Connect! je zaměřen na propojení byznysu a IT a je určen zejména administrátorům, vedoucím informačních systémů nebo IT manažerům. Zajímavé články přináší redakce i laikům, kteří chtějí porozumět informačním technologiím ve firemním prostředí. „Zaměření časopisu postupně přizpůsobujeme moderním trendům. Co se však nemění, je potřeba firem používat kvalitní podnikové systémy. Věnujeme se proto i novinkám v systémech CRM, ERP, CPM a DMS,“ řekl Jiří Kuruc, šéfredaktor speciálu Connect! a měsíčníku Computer.

Časopis Connect! má 38 stran a vychází zdarma v nákladu 60 tisíc výtisků. Další číslo vyjde na podzim.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X