Vydavatelství Mladá fronta vás zve na dětské knižní řádění Bookni si!

Praha 15. září 2015 - Vydavatelství Mladá fronta a divize Knihy a MeetFactory si Vás dovolují pozvat na 3. ročník dětského knižního řádění s názvem Bookni si! aneb Za knížkami do továrny. Ve čtvrtek 17. září od 9 do 15 hodin se v prostorách MeetFactory v Praze budou moci děti i jejich rodiče setkat s oblíbenými dětskými knížkami, jejich autory a ilustrátory.

Na akci budou přítomni Miloš Kratochvíl, Zdeněk K. Slabý, Daniela Fischerová, Ester Stará, Lenka Kosková Třísková, Jitka Petrová, Milan Starý, Andrea Popprová a Lukáš Urbánek a další. Celý den budou probíhat hry, soutěže, výtvarné dílny, autorská čtení, netradiční formy setkání s literaturou s projektem Rosteme s knihou a Českým rozhlasem Junior a také divadelní představení z produkce souboru Lukáše Hejlíka LiStOVáNí a také Českého rozhlasu Junior.

Tentokrát přijede i Městská knihovna v Praze a děti si budou moci vyzkoušet novou dílnu a vyrobit si vlastní audioknihu s Tympánem. Pro každého malého návštěvníka jsou připraveny dárečky, a navíc je pro všechny vstup zdarma.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X