Vydavatelství Mladá fronta zve na křest knihy spisovatele Joshuy Ferrise Vstát znovu se slepicema

Praha 15. října 2015 - Vydavatelství Mladá fronta si Vás dovoluje pozvat na křest knihy amerického spisovatele Joshuy Ferrise, finalisty Man Booker Prize 2014 a držitele Dylan Thomas Prize 2014, který přijíždí do Prahy představit svou novou knihu Vstát znovu se slepicema, která právě vychází v českém překladu v nakladatelství Mladá fronta.

Křest knihy se uskuteční
ve středu 21. října 2015 v 16.30 hodin Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1

Knihu pokřtí kulturní atašé velvyslanectví Spojených států amerických v Praze Erin Kotheimer a přední český stomatolog Doc. Roman Šmucler.

ANOTACE

Joshua Ferris

Vstát znovu se slepicema

Humorný román nové hvězdy americké literatury
Paul O’Rourke má slušnou zubařskou praxi a k ní ještě slušnější krizi středního věku. Anebo, řečeno jednodušeji, neví, co sám se sebou: nesnáší stroje a přístroje, ale miluje svůj iPhone; zuřivě fandí Red Sox, ale každé jejich vítězství mu způsobí depresi; rád by byl ateistou, ale pořád se té víry nějak ne a ne pustit. A když si někdo přisvojí jeho totožnost a začne si jeho jménem zakládat pohoršující webové stránky a účty na Facebooku a Twiteru, najednou mu přestane být jasné, kdo vlastně je. A pátrání po podvodníkovi ho postaví před otřesnou otázku, jestli to vlastně ten padouch nevzal za lepší konec, než on sám, jestli „ten druhý“, vlastně není lepší Paul O’Rourke než on.
Třetí román amerického autora (1974), který se v posledních letech prosazuje jako jeden z nejvýraznějších literárních hlasů své generace.

Přeložil Richard Podaný

299 Kč | vázaná s přebalem | 304 stran | 140 x 210 mm

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X