Vydavatelství Mladá fronta vydává nové kuchařky Easy weekends a Od pondělí do pátku 2

Praha 26. října 2015 – Ve vydavatelství Mladá fronta v edici časopisu F.O.O.D. vychází nejnovější knihy receptů - Easy weekens s podtitulem Snadné víkendové vaření na celý rok a Od pondělí do pátku 2.

Autorem knihy Easy weekends je kuchař a foodstylista David Skokan, editorkou Jana Vašáková, šéfredaktorka časopisu F.O.O.D. a autorka několika knih o vaření. Kniha Easy weekends odpovídá na otázky spojené s inspirací pro snadné vaření pokrmů s využitím sezonních potravin. Knihy vyjde 23. října 2015.

Autorkou knihy Od pondělí do pátku 2 je Jana Vašáková. V pokračování úspěšného prvního dílu se autorka opět věnuje oblíbeným receptům z masa a ryb, tipům na vegetariánskou a studenou kuchyni. Děti se pak mohou těšit na sladké pokrmy. Všechny recepty jsou připravené ze sezónních a na našem trhu běžně dostupných surovin. Kniha vyjde 13. listopadu 2015.

Slavnostní křest knih Davida Skokana a Jany Vašákové Easy weekends a Od pondělí do pátku 2 se uskuteční ve čtvrtek 5. listopadu 2015 od 18.30 hodin, v Gourmet Academy & Le Petit Chef KitchenAid Concept Store Potten & Pannen - Staněk, Vodičkova 2, Praha 1, a to za osobní účasti obou autorů. Knihu pokřtí Lukáš Hejlík.

Anotace knihy

David Skokan, ed. Jana Vašáková

Easy weekends

Snadné víkendové vaření na celý rok
Hledáte inspiraci na snadné a zároveň sezonní pokrmy na víkendový stůl? Řešíte, co uvařit, aby si pochutnala celá rodina? Pak vám přijde k chuti knížka od kuchaře a foodstylisty časopisu F.O.O.D. Davida Skokana. Od jara až do zimy vám bude průvodcem surovinami pro dané období a zároveň vám představí více než 90 vyzkoušených receptů nejen na víkend. Mužská jízda v kuchyni může začít…

349 Kč | flexovazba | 176 stran | 190 x 245 mm

Více informací o knize:
http://www.kniha.cz/easy-weekends/d-313120/

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X