Vydavatelství Mladá fronta pořádá slavnostní společenskou akci Ples Sester 2017

Praha 17. června 2016 - Česká asociace sester ve spolupráci s vydavatelstvím Mladá fronta a. s. a její divize Medical Services pořádá 3. března 2017 slavnostní společenskou akci Ples Sester v tradičních prostorách paláce Žofín.

„Je nám ctí, že můžeme být při organizování této prestižní oborové akce, tedy poděkování všem zúčastněným za jejich profesionální péči, kterou neúnavně a obětavě věnují svým pacientům. Navazujeme tak také na mnohaleté zkušenosti, které jsme získali při vyhlašování akce Sestra roku, jež se koná každoročně pod garancí České asociace sester,“ řekl Karel Novotný, ředitel divize Medical Services. Ples je koncipován jako oslava záslužné a nenahraditelné práce sester a dalších nelékařských pracovníků.

„Prezidium České asociace sester letos svěřilo organizaci plesu medicínské divizi Mladé fronty a k letošnímu roku ukončilo spolupráci s pořadatelem akce Sestry na sál, která zůstává ryze privátní událostí jejích pořadatelů,“ doplnila PhDr. Martina Šochmanová, MBA, prezidentka České asociace sester.

Více o vydavatelství Mladá fronta

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s jednasedmdesátiletou tradicí. Vydavatelství Mladá fronta své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vlajkovou lodí vydavatelství Mladá fronta je týdeník Euro a portál Euro.cz. Vydavatelství Mladá fronta provozuje také ekonomický web Finance.cz a dalších deset specializovaných online titulů. Od roku 2010, kdy byla založena divize Medical Services, vydavatelství nabízí kvalitní komplexní servis ve zdravotnictví. Projekty divize se realizují za oboustranné spolupráce s tradičními a významnými zdravotnickými tituly z portfolia vydavatelství Mladá fronta. Divize Knihy na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů. Divize Klientské tituly nabízí komplexní výrobu klientských časopisů.

Kontakt:

Mgr. Pavlína Míčová
PR Manager
Mladá fronta a. s. Mezi Vodami 1952/9 143 00 Praha 4

tel. +420 225 276 484

e-mail: micova@mf.cz

web: www.mf.cz

961/544/4-autoinzerce_plessester_zam_235x297_2_1.png

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X