SUNNY speaks ENGLISH - angličtina pro děti

Časopis SUNNY speaks ENGLISH je určen všem dětem, které se začínají učit anglicky (6 – 10 let). Je hravou pomůckou, která jim usnadní zvládnutí základů ve výuce cizího jazyka. Díky velkému množství zábavných cvičení a aktivit je vhodným doplňkem jak pro školní výuku, tak i pro domácí opakování. Dosud na českém trhu neexistoval podobný, koncepčně a graficky propracovaný, časopis.

Časopis je koncipován tak, aby nabádal děti k samostatnému mluvenému projevu. V tomto věku je totiž zcela zásadní, aby se děti začaly přirozeně vyjadřovat pomocí angličtiny a nebyly pouze vedeny k nepřirozenému memorování a následnému opakování. Časopis mohou děti využít jak k samostatnému učení se, tak k učení pod vedením například rodičů, učitelů a vychovatelů.

Časopis obsahuje pravidelné rubriky: zajímavosti z anglicky mluvících zemí, obrázkový slovníček, hravé úkoly, vtipy, komiks, hádanky, křížovky, stolní hry (pexeso, domino, atd.) a mnohé další hry vhodné pro zpestření výuky cizího jazyka. Titul provází moderní grafika, nechybějí veselé postavičky, jejichž ústředním maskotem je tygřík SUNNY. Šéfredaktorkou časopisu je Eva Mikšíčková.

956/489/sunny-speaks-english-1.jpg

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X