Vydavatelství Mladá fronta slavnostně pokřtilo publikaci RIO 2016

Praha 30. srpna 2016 – Ve vydavatelství Mladá fronta vychází další oficiální publikace Českého olympijského výboru RIO 2016. Vydavatelství Mladá fronta, divize Knihy spolu s Českým olympijským výborem a českými olympioniky publikaci slavnostně pokřtili v pondělí 29. srpna v prostorách Fan Zone Czech Team v OC Quadrio.

Představili se zde autoři Herbert Slavík a Milan Tesař spolu s předsedou ČOV Jiřím Kejvalem a jedenácti olympioniky v čele s judistou Lukášem Krpálkem. Publikace prezentuje na 360 stranách 462 fotek, 17 fejetonů a kompletní výsledkový servis o olympijských hrách v Brazílii.

“Olympijské hry mezi veřejností znovu vzbudily mimořádnou pozornost, proto věříme, že bude velký zájem i o knihu,” dodal Antonín Kočí, programový ředitel divize Knihy, vydavatelství Mladá fronta. Autorem 294 fotografií v knize je přímo Herbert Slavík, texty doplnil šéf kulturní rubriky časopisu Reflex Milan Tesař a autorem grafické úpravy je Milan Jaroš.

Anotace

Oficiální publikace ČOV nabízí netradiční pohled na hry XXXI. letní olympiády v Riu. Přináší snímky špičkových sportovních fotografů pod vedením Herberta Slavíka, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstává divákům skrytá - zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců. Kromě výsledkového servisu se čtenáři jistě rádi začtou do nejdůležitějších příběhů, se které v průběhu her na sportovištích i mimo ně odehrály. Ty na místě her zaznamenal známý novinář Milan Tesař. Obsah knihy se připravoval na trase Rio-Praha přímo během konání akce a vychází bezprostředně po skončení olympiády.

499 Kč | flexovazba| 360 stran | rozměry 190 x 265

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X