Vydavatelství Mladá fronta vydává další knihu Marty Davouze

Praha 8. září 2016 – Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází další kniha úspěšné spisovatelky Marty Davouze. Kniha Loď v Bretani vychází 8. září 2016. Kniha volně navazuje na u čtenářů žádané tituly Dům v Bretani (2013), ale také částečně na Zrcadlení (2014) a Vypadni z mýho života! (2015).

Kniha bude slavnostně pokřtěna v pondělí 10. října 2016 v 16 hodin v Domě knihy Knihcentrum Ostrava (Smetanovo náměstí 8, Ostrava). Po křtu bude následovat beseda s autorkou.

Druhý křest knihy proběhne v pondělí 17. října ve Velkém sále v Městské knihovně v Praze (Mariánské náměstí 1, Praha 1). Po křtu bude následovat beseda s autorkou. Křest bude moderovat Jakub Železný.

Více informací o knihách naleznete zde:

http://www.kniha.cz/exec/search.aspx?exps=davouze&SearchType=Fulltext

Anotace

Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor se sarkastickými postřehy, přičemž nešetří nikoho, ani sebe. Jednu kapitolu pojala ve formě fiktivního interview pro tisk. Odpovídá v něm na nejčastější dotazy, které jí její publikum klade, text však obsahuje i hlubší reflexe o lidském bytí.

279 Kč | pevná s přebalem| 240 stran | rozměry 130 x 200

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X