Novým šéfredaktorem týdeníku Euro se stal Vadim Fojtík

Praha 27. září 2016 – Dosavadní zástupce šéfredaktora Vadim Fojtík se stává novým šéfredaktorem týdeníku Euro z vydavatelství Mladá fronta. Úkolem Vadima Fojtíka bude vedení redakce, rozvíjení a koordinování dalších činností v redakci. V týdeníku Euro Vadim Fojtík působí již od roku 2003.

Na pozici šéfredaktora Euro bude mít Vadim Fojtík na starosti především obsah tištěného vydání. Další odpovědností Vadima Fojtíka budou onlinové projekty Eura, tedy web Euro.cz, informační zpravodajské služby Euro newsletter a Euro24, sociální sítě a internetová televize Euro TV. „Týdeník Euro je dlouhodobě jednička mezi ekonomickými tituly. Tuto pozici chceme i nadále posilovat. Po změně grafiky se zaměříme na zkvalitnění obsahu týdeníku. Rozvíjet hodláme i onlinové produkty Eura, mimo jiné web Euro.cz a internetovou televizi,“ řekl Vadim Fojtík.

Zástupcem šéfredaktora a současně hlavním editorem týdeníku Euro bude Tomáš Jeník. V redakci týdeníku Euro působí zkušení komentátoři, analytici a novináři jako například Pavel Páral, Miroslav Zámečník a další. „V následujících týdnech posílíme redakci o další kvalitní novináře,“ dodal Vadim Fojtík.

Vadim Fojtík (42)

Do redakce týdeníku Euro nastoupil v roce 2003 na pozici redaktora, zástupcem šéfredaktora je od roku 2013. Fojtík působí na mediálním trhu s menšími přestávkami již řadu let. Svoji novinářskou kariéru začal v Denním Telegrafu, psal mimo jiné i pro Hospodářské noviny a Lidové noviny.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X