Vydavatelství Mladá fronta vydává inspirativní knihu Berlíňanka

Praha 7. října 2016 – Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází kniha o životním stylu v jedné z nejzajímavějších evropských metropolí. Čtenář nyní může poodhalit tajemství Berlíňanek a nechat se inspirovat jejich životem a módou. Kniha Berlíňanka vychází v říjnu 2016 a v limitované edici je k dostání v knihkupectví Neoluxor se stylovou látkovou taškou Berlíňanka. Ke knize vyjde také e-book.

Veronika Jonášová je novinářka, žila 4 roky v Berlíně a nyní pracuje v České televizi. Je autorkou také knihy Deník matky a stejnojmenných článků publikovaných v Lidových novinách.

Dovolujeme si Vás pozvat jménem vydavatelství Mladá fronta a.s. na slavnostní křest knihy novinářky a spisovatelky Veroniky Jonášové Berlíňanka v úterý 11. října 2016 v 17:00 hodin, Café Neustadt, Karlovo náměstí 23/1, Praha 2.

Knihu pokřtí zpěvačka Marta Jandová a šéfredaktorka časopisu Cosmopolitan Sabrina Karasová.

Po skončení akce Vás zveme na sklenku vína.

Více informací o knize naleznete zde: http://www.kniha.cz/berlinanka/

Anotace Veronika Jonášová

V čem se inspirovat od Berlíňanek, nejsvobodnějších žen světa? Stačí odkoukat pár triků a s lehkostí vyšperkujete nejen svůj šatník, ale proměníte i svůj životní styl. Berlíňanky jsou známé svým svébytným pohledem na život i módu. Jsou přirozené, uvolněné, dbají na ekologii, moc neutrácí a umí být sexy, a přesto nepůsobit podbízivě. Rády provokují, ale nikdy ne lacině. Tajemství Berlíňanek poodhaluje tato knížka. Dozvíte se, jak se správně obléct a jak rozhodně ne, kam si zajít na něco k snědku, jak si hezky po berlínsku zařídit byt, jaké trendy razí berlínské matky i co milují hipsteři. A navíc zde najdete více než stovku ozkoušených tipů na ty nejlepší obchody, kavárny, restaurace, ale i zajímavá místa a kulturní atrakce, o kterých se v žádných průvodcích nedočtete. Nechte se inspirovat módou a životním stylem Berlíňanek!

299 Kč | speciální materiál potahu| 240 stran | rozměry 130 x 200

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X