Vydavatelství Mladá fronta spouští legendární Excalibur ve formě herního webu

Praha 11. listopadu 2016 – Divize Online z vydavatelství Mladá fronta spouští legendární Excalibur ve formě herního webu. Excalibur byl první český herní časopis, který v devadesátých letech spojil hráče všeho druhu. O čtvrt století později nyní ožívá ve formě webového magazínu Excalibur.cz, který se zaměří na komunitu populárních online her.

Nový Excalibur.cz vychází z původního webu WoT.cz věnovaného hře World of Tanks. WoT je stále klíčovou součástí magazínu, budou pro něj i nadále vycházet články, návody a tipy, ale hráči na Excaliburu najdou podobný obsah i pro další známé tituly. Vedle World of Tanks tam najdete informace o League of Legends, Dota 2, Overwatch, World of Warcraft nebo Heroes of the Storm. Do budoucna se magazín rozroste ještě o Destiny, Armored Warfare, World of Warships, Call of Duty, či Counter Strike: Global Offensive. Web Excalibur.cz patří do skupiny online magazínů vydavatelství Mladá fronta.

Excalibur nese podtitul Hráči hráčům. „Veškeré novinky jsou psané hráči, zapálenými do online her, nadšenými podělit se o nové informace, videa, tipy, recenze a mnoho dalšího. Naším záměrem je komunitu hráčů online her dostat na jedno místo, kde naleznou všechny informace a novinky, podporovat ji a nadále rozšiřovat. I proto věříme, že bude herní magazín Excalibur.cz místo, na které se budou rádi vracet,“ řekl Erik Dvořák, ředitel divize Online, vydavatelství Mladá fronta.

Aktuální návštěvnost všech webů vydavatelství Mladá fronta dosáhla 2 027 821 RU (Zdroj: NetMonitor 10/2016).

Více zde: http://www.mf.cz/produkty/excalibur-cz/

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X