Vydavatelství Mladá fronta vydává novou knihu Miloše Škorpila Šťastný života běh

Praha 14. listopadu 2016 – Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází nová kniha našeho nejznámějšího ultraběžce Miloše Škorpila. V pořadí druhý titul Šťastný života běh je pro autora v jistém smyslu bilanční.

První titul Škorpilova škola běhu (Mladá fronta, 2014), vycházející v době běžeckého boomu, si hned získal velký zájem čtenářů, zvláště pak aktivních amatérských běžců. „Podstatu nové knihy vystihuje již samotný název Šťastný života běh. Zahrnuje v sobě nejen sportovní zkušenosti našeho nejznámějšího ultraběžce, ale je i jakýmsi návodem k tomu, jak žít spokojeně,“ řekla Magdaléna Deiml, vedoucí marketingu a PR divize Knihy, vydavatelství Mladá fronta.

Kniha přináší zápisky ze závodů, které ultramaratonec absolvoval v letech 1999 až 2013. „Texty vycházejí v podobě, v jaké byly kdysi publikovány. Některé jsou psány jako zpráva ze závodu, jiné jako obsáhlý „návod“, jak podobnou věc realizovat, nebo nerealizovat,“ řekl Miloš Škorpil, autor knihy.

Kniha má kompletní marketingovou podporu v titulech vydavatelství Mladá fronta, na sociálních sítích a na outdoorových plochách společnosti Reilreklam a JCDecaux.

Více informací o knize naleznete: http://www.kniha.cz/stastny-zivota-beh/

Anotace

Ve své nové knize Miloš Škorpil popisuje, co zažívá běžec na trase ultramaratonu nebo při několikadenních závodech, kdy pro únavu a vyčerpání ani pořádně neví, zda se mu to všechno jenom nezdá. Zároveň jde o autentické svědectví z dob, kdy s běháním ultra začínal a kdy pochopil, že běh může člověku otevřít cestu ke šťastnému životu. A o tuto zkušenost se nyní hodlá podělit i s námi.

279 Kč | pevná bez přebalu lesklá| 184/16 stran přílohy| rozměry 165 x 235

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X