Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Svět podle Lu

Praha 24. listopadu 2016 – Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází užitečná příručka blogerky, youtuberky a vizážistky Lucie Dolejší Svět podle Lu. Kniha s podtitulem Průvodce krásou každé bohyně bez ohledu na váhu a věk nabízí pomůcku pro ženy jakéhokoli věku, které touží být sebevědomé, krásné a šik.

Dovolujeme si Vás pozvat jménem vydavatelství Mladá fronta a.s. na slavnostní křest knihy Svět podle Lu.

V sobotu 26. listopadu 2016 v 15 hodin, knihkupectví Knihcentrum, Centrum Černý Most, Praha

Slovem uvede Miluška Bittnerová

V úterý 13. prosince 2016 v 16 hodin, Dům knihy Knihcentrum, Ostrava

Anotace

Vstupte bez ostychu do světa vlastní krásy!

Lucie Dolejší, oblíbená youtuberka, blogerka a vizážistka, známá mimo jiné z pořadu Fasáda, vám na základě svých zkušeností z praxe ukáže, že být ženou je tím nejkrásnějším darem na světě. Dozvíte se, jaká kosmetika je pro vás ta pravá, že stylová můžete být s jakoukoli konfekční velikostí a že i s omezeným rozpočtem dokážete vypadat k nakousnutí. Nechte se inspirovat osobním příběhem, konkrétními radami, tipy i ukázkami proměn, které vám napoví, jak nejen krásně vypadat, ale i se krásně cítit. Řada úsměvných historek vás pobaví a přesvědčí o tom, že není nad to, brát život s lehkostí a humorem. Vstupte bez ostychu do světa vlastní krásy a objevte v sobě bohyni, kterou jste vždy chtěla být.

Součástí knihy jsou odkazy na videa.

349 Kč | pevná bez přebalu lesklá| 240 stran přílohy| rozměry 170 x 215

Více o Lucii Dolejší

Lucie Dolejší se již mnoho let věnuje vizážistice a kompletnímu poradenství a jejím posláním je učit ženy, aby se měly rády takové, jaké jsou. Psaní pro ni bylo vždy vášní, ať už šlo o deníky, povídky, články či vlastní blogy. V letech 2013 a 2014 se umístila v soutěži Blogerka roku na 3. a 2. místě. Čtenáři časopisu Žena a život jí v roce 2014 udělili 2. místo v soutěži Žena roku. Mimo jiné přispívá do magazínu Teta do rubriky Z pera blogerky. Od roku 2011 natáčí videa pro svůj YouTube kanál Svět podle Lu. Na internetové televizi Stream moderovala pořad Fasáda. V letošním roce byla předsedkyní poroty Miss Baculaté křivky.

Lu on Instagram
SvetpodleLU

Lu on YouTube 38 179 odběratelů • 8 104 839 zhlédnutí https://www.youtube.com/user/Budtesamisebou/feed

Fasáda na Streamu
https://www.stream.cz/porady/fasada/serie/fasada-s-lucii http://www.blogerkaroku.cz/blogerky-roku-2014

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X